Konsultacje w sprawie zmian w sposobie sprawowania nadzoru pedagogicznego.

Wicestarosta Koniński weźmie udział w konsultacjach na temat zmian w sposobie sprawowania nadzoru pedagogicznego na rok szkolny 2009/2010.

Na zaproszenie Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, 21 sierpnia wicestarosta Małgorzata Waszak uda się do Poznania na spotkanie Zespołu doradczego Kuratorium, podczas którego omówione zostaną zapowiadane nowym rozporządzeniem zmiany w sposobie sprawowania nadzoru pedagogicznego. Uczestnicy konsultacji odniosą się także do proponowanych rozwiązań dotyczących wspomagania dyrektorów szkół i placówek.
Spotkanie odbędzie się w sali im. Witolda Celichowskiego w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu o godz. 10.