Czytelnicy wybrali "Cud Powiatu Konińskiego"

To Sanktuarium Maryjne w Licheniu zostało wybrane "Cudem Powiatu Konińskiego", w konkursie zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Koninie i tygodnik "Życie Konina".

Do 18 sierpnia można było zagłosować na ulubione miejsce w naszym powiecie, a tym samym wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród ufundowanych przez Starostę Konińskiego: zestaw kina domowego oraz dwa zestawy nawigacji samochodowej GPS. W dodatkowej loterii do wygrania były cztery nagrody sponsorowane przez: Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Wityng" w Mikorzynie, Pałacyk w Lisewie, Ośrodek Marina Art.-Serwis w Mikorzynie oraz Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Gwarek" w Ślesinie.

Do 14 sierpnia na łamach "Życia Konina" zaprezentowanych zostało 7 atrakcji turystycznych tj. Ośrodek Edukacji Leśnej przy Nadleśnictwie Grodziec, Skansen Archeologiczny w Mrówkach, Rezerwat Złotogórski, Kazimierz Biskupi-Bieniszew, Kanał Warta-Gopło, Sanktuarium w Licheniu oraz Zespół Pałacowo-Parkowy w Żychlinie.

Wręczenie nagród jego laureatom nastąpi w najbliższą niedzielę, 23 sierpnia podczas Dożynek Powiatowo-Gminnych w Wierzbniku.

Wszystkim głosującym w plebiscycie dziękujemy, a posiadaczom szczęśliwych losów gratulujemy zdobytych nagród.