Skocz do zawartości

Październik

Znajdź w sobie mocne strony - warsztaty z autoprezentacji

Od 6 do 10 listopada (piątek, poniedziałek i wtorek) w Centrum Informacji i Planowania kariery Zawodowej w Poznaniu odbędą się warsztaty zatytułowane "Autoprezentacja - znajdź w sobie mocne strony".
 
Udział w zajęciach pozwoli uczestnikom na uporządkowanie informacji o swoich kwalifikacjach, doświadczeniach życiowych, realnych umiejętnościach, zdolnościach i zainteresowaniach, co będzie pomocne podczas przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej oraz sporządzania życiorysu i listu motywacyjnego. Program warsztatów przewiduje również symulację rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą. Warsztaty przeznaczone są dla osób, które rozpoczynają poszukiwania pracy, jak i dla tych, którzy już wysyłają swoje CV, ale przez dłuższy czas nie zauważają żadnych pozytywnych efektów swoich działań i potrzebują wsparcia w tym zakresie.
 
Osoby zainteresowane mogą zapisać się na warsztaty bezpośrednio w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu przy ul. Kościelnej 37 lub telefonicznie pod numerem telefonu 061 846 38 52 lub 061 846 38 54.

Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting