Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza

Nasza pisemna oferta składana potencjalnemu pracodawcy w większości przypadków decyduje o tym, czy zostaniemy w ogóle wzięci pod uwagę i zaproszeni na rozmowę. Wiedzą o tym zwłaszcza osoby, które składały wiele aplikacji i nie było żadnego odzewu z drugiej strony. Dla nich przede wszystkim jest spotkanie informacyjne "Dokumenty aplikacyjne - skuteczna forma wstępnej autoprezentacji". Odbędzie się ono 23 października 2009 r. w godz. 10 - 13 w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu.

W trakcie spotkania omawiane będą następujące zagadnienia: ogólne zasady budowania biografii zawodowej, sporządzanie bilansu umiejętności, rodzaje życiorysów, dopasowanie dokumentów do konkretnej oferty pracy. Uczestnicy dowiedzą się także, jakie są najczęstsze błędy popełniane przez kandydatów do pracy.

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu organizuje także bezpłatne konsultacje indywidualne i zajęcia grupowe dla osób poszukujących pracy. Uczestnicy mają okazję poszerzyć swoje umiejętności decydujące nie tylko o efektywnym poszukiwaniu pracy, ale także o skuteczności w życiu zawodowym.

Proponowane przez Centrum zajęcia odbywają się w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu przy ul. Kościelnej 37. Szczegółowych informacji udzielają doradcy zawodowi pod numerami telefonu: 061 846 38 52 i 061 846 38 54 lub osobiście w Centrum.