V Spartakiada Klubów HDK-PCK im. Marii Spławskiej

W miniona sobotę (24 października) w kompleksie sportowym przy ul. Popiełuszki w Koninie odbyła się piata już Spartakiada Klubów HDK z miasta Konina i powiatu konińskiego.

We współzawodnictwie wzięły udział pięcioosobowe drużyny honorowych dawców krwi z klubów działających przy Kopalni Węgla Brunatnego w Kleczewie, Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie, Klubu przy Spółdzielni Mieszkaniowej "Związkowiec" w Koninie oraz krwiodawcy zrzeszeni w klubie przy Parafii w Kawnicach i klubie OSP "Strażak" w Licheniu Starym.

Pierwsze miejsce i puchar przechodni zdobyli krwiodawcy z Klubu w Kawnicach. Na drugim miejscu uplasowali się krwiodawcy z licheńskiego "Strażaka".
Nagrody i upominki dla wszystkich uczestników ufundowali Starosta Koniński i Prezydent Miasta Konina.