Październik

Sportowcy z Sompolna zwycięzcami Mistrzostw Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłkę Nożną Chłopców

Mistrzostwa, których organizatorem było Starostwo Powiatowe w Koninie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sompolnie odbyły się wczoraj, 22 października na stadionie w Sompolnie.

W zawodach wzięło udział 60 reprezentantów z trzech drużyn:

- Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Kleczewa,
- Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Sompolna,
- Zespołu Szkół Ekonomiczno - Usługowych z Żychlina.

W klasyfikacji końcowej, pierwsze miejsce zajęła drużyna z Sompolna, drugie miejsce drużyna z Kleczewa, a trzecie przypadło zespołowi z Żychlina.

Puchary i dyplomy ufundowane przez Starostę Konińskiego wręczył wicedyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Sompolna - Alojzy Kaczmarczyk oraz przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Koninie.