Skocz do zawartości

Elżbieta Zadrzyńska nowym prezesem konińskiego Klubu Amazonek

Od wczoraj, Koniński Klub Amazonek ma nowe władze. Pracami Zarządu pokieruje Prezes Elżbieta Zadrzyńska.

W zebraniu sprawozdawczo- wyborczym, które odbyło się 22 października w świetlicy Zespołu Szkół Medycznych w Koninie wzięło udział 47 Amazonek.

Spotkanie rozpoczęło się od wysłuchania sprawozdania podsumowującego kadencję ustępującego Zarządu. Informację przedstawiła zebranym dotychczasowa Prezes Zarządu Klubu Bożena Pyra. Następnie, członkinie wysłuchały sprawozdania Komisji Rewizyjnej, która zawnioskowała o udzielenie absolutorium ustępującym władzom.

W dowód uznania dla zaangażowania w działaność Klubu, uczestniczki zebrania nadały Bożenie Pyrze tytuł Honorowego Prezesa Konińskiego Klubu Amazonki.