Skocz do zawartości

Październik

Drużyna z Boguszyc - Mistrzem Powiatu Gimnazjalistów w Piłce Nożnej Chłopców

13 października okazał się być szczęśliwą datą dla młodych piłkarzy z Boguszyc, którzy w tym dniu, zdobyli Mistrzostwo Powiatu Gimnazjalistów w Piłce Nożnej Chłopców.
 
W meczach rozegranych na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ślesinie wzięło udział 6 drużyn: z Kleczewa, Rychwała, Ślesina, Krzymowa, Wilczyna i Boguszyc.
 
O miejsce w finale, piłkarze walczyli w dwóch grupach eliminacyjnych. Z kolei, wygrani z poszczególnych grup rywalizowali o miejsca na podium. Mecz o trzecie miejsce rozegrał się pomiędzy drużynami z Krzymowa i Ślesina. Po bardzo wyrównanej grze zakończonej wynikiem remisowym, ostatecznie o zwycięstwie gimnazjalistów ze Ślesina zadecydowały rzuty karne. O tytuł Mistrza Powiatu zmierzyły się drużyny z Rychwała i Boguszyc. Pokonując rywala 1:0, Mistrzostwo wywalczyli piłkarze z Gimnazjum w Boguszycach.
 
Trzy najlepsze drużyny wczorajszych zawodów otrzymały puchary i dyplomy ufundowane przez konińskie Starostwo.

Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting