Skocz do zawartości

Marzec

Zwyciężyli koszykarze z Kleczewa

16:6 drużyna z Kleczewa zwyciężyła w meczu finałowym z zawodnikami z Brzeźna podczas Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w Piłkę Koszykową Chłopców. W zaciętej rywalizacji, która odbyła się wczoraj (10 marca) w hali sportowej OSIR w Kleczewie wzięli udział uczniowie Szkół Podstawowych z Kleczewa, Kazimierza Biskupiego, Brzeźna, Starego Miasta i Lichenia.

Tytuł Mistrza Powiatu w rozgrywkach zdobyli uczniowie z Kleczewa, II miejsce przypadło drużynie z Brzeźna, a na III pozycji uplasowali się koszykarze z Kazimierza Biskupiego. Puchary i dyplomy ufundowane przez Starostę Konińskiego wręczył Sebastian Tołoczko z Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu konińskiego Starostwa.

Jutro, tj. 12 marca, w mistrzostwach na tym samym poziomie rywalizować będą dziewczęta. Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Piłkę Koszykową Dziewcząt również odbędą się w kleczewskiej hali sportowej OSIR.