X Zimowa Powiatowa Spartakiada Mieszkańców Wsi

Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców Powiatu Konińskiego do udziału w X Zimowej Powiatowej Spartakiadzie Mieszkańców Wsi, która w tym roku odbędzie się 8 marca w Starym Mieście.

Program Spartakiady:
8.30 Przyjazd reprezentacji (hala sportowa przy Gimnazjum w Starym Mieście);
9.00 Oficjalne otwarcie Spartakiady;
9.10 Przejście uczestników do miejsca rozgrywek, omówienie regulaminów i zapisy zawodników;
9.15 Rozpoczęcie konkurencji
• Szachy
• Warcaby
• Wielobój rekreacyjny
• Wielobój rodzinny
• Tenis stołowy
• Rzuty karne do bramki na punkty
11.00 Przeciąganie liny;
13.00 Zakończenie.

W Spartakiadzie udział wezmą reprezentacje gmin złożone z zawodników zameldowanych na terenie danej gminy. Należy podkreślić, iż Mistrzowie Spartakiady będą reprezentować Powiat Koniński w finale wielkopolskim, który odbędzie się 15 marca w Wolsztynie.

Zwycięskie drużyny zostaną uhonorowane przez władze samorządowe Powiatu i gmin.