Skocz do zawartości

"Energetyka odnawialna - energetyką przyszłości"

Na zaproszenie Stowarzyszenia "Kadry dla Konina oraz Wyższej Szkoły Kadr Menadżerskich w Koninie, Starosta Koniński weźmie udział 5 marca br. w Konferencji naukowej "Energetyka odnawialna - energetyką przyszłości". Spotkanie odbędzie się w klubie "Hutnik" w Koninie.

Na spotkaniu zaprezentowane zostaną możliwości rozwoju regionu przez zastosowanie rozwiązań technicznych energetyki odnawialnej na obszarach objętych działalnością górnictwa odkrywkowego. Znawcy tematu odniosą się m.in. problematyki dotyczącej rynku biomasy oraz możliwości energetyki wodnej w subregionie konińskim.