Wszystko o funduszach unijnych

Po raz pierwszy mieszkańcy miasta i powiatu konińskiego mogli zasięgnąć informacji o funduszach europejskich w euroautobusie, który pojawił się na miejscowych Błoniach w ramach "Dni Konina".

W niecodziennej scenerii, konsultanci Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Regionalnego Centrum Informacji Europejskiej udzielali porad zainteresowanym z zakresu programów unijnych i możliwości pozyskania dofinansowania do różnych form aktywności gospodarczej.

W ramach akcji euroautobus przygotowano także szereg atrakcji dla najmłodszych, m.in. konkursy oraz gry i zabawy o tematyce unijnej. Nie zabrakło atrakcyjnych nagród dla ich zwycięzców.

Miłym zaskoczeniem dla organizatorów przedsięwzięcia była nie tylko duża dobra znajomość zagadnień unijnych.

Wszystko o funduszach unijnych