Posiedzenie Zarządu Powiatu Konińskiego

8 maja br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Koninie odbyło się posiedzenie Zarządu Powiatu Konińskiego.

Zgodnie z porządkiem posiedzenia, Zarząd przyjął projekt uchwały Rady Powiatu Konińskiego w sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości na rzecz Powiatu Konińskiego oraz informacje:

• Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej o realizacji zadań za 2008 rok;
  • o działalności Lokalnej Organizacji Turystycznej oraz przygotowaniach Powiatu Konińskiego do sezonu turystycznego 2009
  • o projektach realizowanych przez Powiat Koniński z udziałem zewnętrznych środków finansowych.

Ponadto Zarząd podjął uchwały :

• w sprawie nadania tytułu honorowego "Zasłużony dla powiatu konińskiego".
  • w sprawie rozwiązania stosunku pracy;
  • w sprawie zatrudnienia kierownika Środowiskowego Domu Samopomocy w Ślesinie.zmieniająca uchwałę
  • w sprawie harmonogramu realizacji dochodów i wydatków budżetu Powiatu Konińskiego na 2009 r.;
  • w sprawie informacji o wykonaniu budżetu Powiatu Konińskiego za I kwartał 2009 r.
  • w sprawie wyboru oferty na zorganizowanie i przeprowadzenie Powiatowych Dni Rodziny 2009.

Przyjęto także: zmiany w Planie zakupów na 2009 rok oraz wnioski o pomoc finansową przy usunięciu odpadów niebezpiecznych powstałych w wyniku pożaru.