Posiedzenie Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

6 maja br. w siedzibie Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego odbędzie się posiedzenie Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Władze Powiatu Konińskiego reprezentować będzie Starosta Stanisław Bielik.

Podczas posiedzenia przedstawiciele Wielkopolskiej Komendy Wojewódzkiej Policji oraz Wielkopolskiej Państwowej Straży Pożarnej przedstawią informację o stanie bezpieczeństwa ruchu drogowego w Wielkopolsce w roku 2008.

Ponadto Dyrektorzy wielkopolskich Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego dokonają podsumowania swej działalności za rok ubiegły w kontekście poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w Wielkopolsce.