"Euroautobus" przyjedzie do Konina

Wielkopolska świętuje piątą rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Z tej okazji, 17 maja br. podczas "Dni Konina" na konińskie błonia zawita "euroautobus".

Celem projektu "Euroautobus" Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu jest promocja Funduszy Europejskich w tym oferty Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Podczas euro-spotkania zainteresowane osoby będą mogły otrzymać materiały informacyjno-promocyjne oraz uzyskać informacje dotyczące funkcjonowania Unii Europejskiej oraz możliwości pozyskiwania Funduszy Unijnych. Ponadto organizatorzy przewidzieli liczne zabawy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich mieszczący się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Koninie przy Al. 1 Maja 9, serdecznie zaprasza 17 maja od godz.10.00 na konińskie błonia przy ul. Wał Tarejwy.

"Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013 oraz Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013".