Komunikat

27 lutego upływa termin składania wniosków o udzielenie pomocy finansowej na usunięcie azbestu i wyrobów zawierających azbest w 2009 r.

Formularze wniosków dostępne są w urzędach gmin, w Wydziale Ochrony Środowiska konińskiego Starostwa oraz w formie elektronicznej na stronach: www.powiat.konin.pl oraz www.bip.powiat.konin.pl.

Prace związane z demontażem, transportem i unieszkodliwieniem płyt azbestowych realizowane będą wg kolejności złożenia wniosków przez osoby posiadające tytuł prawny do nieruchomości położonej na terenie jednej z gmin powiatu konińskiego.