650 - lat Miasta Ślesina

W ubiegłą niedzielę, podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej Gminy Ślesin samorządowcy podsumowali obchody 650 -lecia Miasta Ślesina.

Uroczystość stała się okazją do wręczenia odznaczeń tytułu honorowego "Zasłużony dla Powiatu Konińskiego", które z rąk Starosty Stanisława Bielika otrzymali:

• Włodzimierz Kołodziej - Prezes Konińskiej Izby Gospodarczej, w uznaniu za niepodważalny wkład w rozwój Ziemi Konińskiej, w szczególności promowanie rozwoju przedsiębiorczości.
  • Jan Szmidt - przedsiębiorca, działacz społeczny, w uznaniu za aktywne wspieranie rozwoju lokalnego rynku pracy, za wspieranie przedsięwzięć kulturalnych i sportowych oraz owocną współpracę z samorządami lokalnymi powiatu konińskiego.
650 - lat Miasta Ślesina