Z weekendowego kalendarium Starosty

W najbliższą sobotę Starosta Koniński będzie reprezentował samorząd powiatu na uroczystości absolutoryjnej w PWSZ oraz na spotkaniu koła łowieckiego "Leśnik".

11 lipca Starosta Stanisław Bielik weźmie udział w uroczystości absolutoryjnej studentów kierunku turystyka i rekreacja Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie. Za wybitne osiągnięcia w nauce, Starosta wręczy nagrodę książkową jednemu z tegorocznych absolwentów, będącemu mieszkańcem powiatu konińskiego. Absolutorium odbędzie się w Auli PWSZ o godzinie 9:00.

O godzinie 11:00, na zaproszenie Zarządu Koła Łowieckiego Nr 32 "Leśnik", Starosta uda się na "Piknik Łowiecki". Spotkanie odbędzie się na terenie Ośrodka Edukacji Leśnej w Grodźcu.