Z uroczystości jubileuszowych Policji

Z okazji jubileuszu 90-lecia powstania Policji Państwowej, 24 lipca br. Starosta Koniński udał się z gratulacjami i najlepszymi życzeniami do konińskich policjantów.

Uroczystości stały się także okazją do wręczenia najwyższego odznaczenia powiatu. Odznaki tytułu "Zasłużony dla Powiatu Konińskiego" odebrali z rąk Starosty: Nadkomisarz Grzegorz Gradowski, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Koninie, Komisarz Dariusz Hamela, Kierownik Referatu Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Koninie, Podinspektor Krzysztof Lewandowski, Naczelnik Wydziału Organizacji Służby i Operacji Policyjnych Komendy Miejskiej Policji w Koninie, Nadkomisarz Ryszard Wagner, Kierownik Referatu w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Koninie.