Z najlepszymi życzeniami do partnerskiego Ilm

Udział w uroczystościach z okazji 15 -lecia Powiatu Ilm, to cel najbliższej wizyty konińskich samorządowców w Turyngii.

14 lipca, na zaproszenie landrata Benno Kaufholda, delegacja w składzie: Starosta Stanisław Bielik, radni powiatu konińskiego: Elżbieta Raźna, Zenon Paszek, Andrzej Kłosowski, Henryk Chudziński, Jan Krzysztof Tomczak oraz Ewelina Rapeła z wydziału promocji i rozwoju uczestniczyć będą w uroczystościach jubileuszowych w Arnstadt połączonych z inauguracyjnym posiedzeniem nowo wybranej Rady Powiatu Ilm.

Wizyta naszych samorządowców w Ilm zaplanowana została w protokole o współpracy partnerskiej między powiatami na ten rok.

Z najlepszymi życzeniami do partnerskiego Ilm