PTTK zaprasza na Rajd Chatkowy

Koniński Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego zaprasza na 13. Ogólnopolski Rajd do CHATKI ORNITOLOGA we wsi Białobrzeg w gminie Pyzdry.

Impreza obfitująca w wiele atrakcji odbędzie się w najbliższy weekend 18 -19 lipca. Zainteresowani uczestnictwem w rajdzie będą mogli wybrać jedną z kilku tras turystycznych tj. kajakową, rowerową, pieszą lub autokarową. Wszystkie zaprowadzą ich na wieczorne ognisko w pobliżu CHATKI na skraju Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego. W drugim dniu rajdu, uczestnicy wezmą udział w wycieczce autokarowej do Żerkowsko - Czeszewskiego Parku Krajobrazowego. Następnie spacerem dotrą nad Wartę, skąd prom zabierze ich do niedawno otwartego Centrum Zarządzania Łęgami w Czeszewie.
Szczegółowe informacje o rajdzie można uzyskać pod numerem telefonu komórkowego 691 085 573 oraz na stronie www.konin.pttk.pl.