Posiedzenie Zarządu Powiatu Konińskiego

24 lipca, w siedzibie Starostwa Powiatowego obradował Zarząd Powiatu Konińskiego.Zarząd rozpoczął obrady od przyjęcia protokółu z poprzedniego posiedzenia, które miało miejsce 30 czerwca tego roku.

Na posiedzeniu podjęto uchwały w następujących sprawach:
- powołania komisji egzaminacyjnych dla nauczycieli ubiegających się o awans na stopień nauczyciela mianowanego;
- zmiany prognozy łącznej kwoty długu budżetu Powiatu Konińskiego;
- zmiany uchwały w sprawie harmonogramu realizacji dochodów i wydatków budżetu Powiatu Konińskiego na 2009 rok.

W dalszej części, członkowie Zarządu przyjęli stanowisko w sprawie modernizacji drogi powiatowej Nr 3240P Grodziec - Stare Miasto na odcinku Rozalin - Barczygłów oraz omówili sprawy bieżące.