Skocz do zawartości

Na rzecz promocji Wielkiej Pętli

13 lipca br. w Pile odbędzie się pierwsze Forum poświęcone rozwojowi i promocji obszarów położonych wzdłuż rzek tworzących Wielką Pętlę Wielkopolsko - Lubusko - Kujawsko-Pomorską

Na zaproszenie organizatorów: Senatora RP Piotra Głowskiego oraz Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka, Wicestarosta Koniński Małgorzata Waszak weźmie udział w inauguracyjnym "Forum Wielkiej Pętli" w Pile.

Głównym celem spotkania będzie koordynacja wszelkich działań inwestycyjnych i turystycznych związanych z tym szlakiem wodnym oraz docelowo powołanie czterech klastrów samorządowo - biznesowych, które wspierać będą swoich członków m.in. w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na inwestycje, wspólnej promocji czy tworzeniu nowych produktów turystycznych.

Forum odbędzie się w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Pile o godzinie 11:00.