Skocz do zawartości

Lipiec

Z inicjatywy Konińskiej Izby Gospodarczej, 21 lipca w Starostwie Powiatowym w Koninie odbędzie się spotkanie moderacyjne w ramach projektu "Milowy krok w rozwoju regionu".

Na spotkanie poświęcone kierunkom rozwoju branży turystycznej w powiecie konińskim zaproszonych zostało 70 osób reprezentujących branżę turystyczną oraz samorządy lokalne z powiatu.

Celem spotkania jest przedstawienie zaproszonym podmiotom projektu umowy partnerskiej konkretyzującej działania na rzecz wypracowania strategii rozwoju turystyki w powiecie konińskim oraz ustalenie wstępnego harmonogramu zadań związanych z opracowaniem tego dokumentu.

Realizację projektu "Milowy krok w rozwoju regionu" wspierają: Lokalna Organizacja Turystyczna "Marina" oraz Starostwo Powiatowe w Koninie.