Biuro LOT "Marina" zaprasza

Minęły dwa miesiące działalności Biura Lokalnej Organizacji Turystycznej "MARINA".

Działające od maja Biuro Lokalnej Organizacji Turystycznej "MARINA" mieści się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Koninie, w pokoju nr 163. Zainteresowani informacją turystyczną mogą skorzystać z jego pomocy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 15:30. Pracownik LOT dysponuje broszurami informującymi o możliwościach wypoczynku w subregionie konińskim, m.in. bazie noclegowej, czy też imprezach sportowych i kulturalnych odbywających się w sezonie turystycznym.

Wielość atrakcji oferowanych w okresie wakacyjnym przez samorządy lokalne i branżę turystyczną przyczyniła się do wydania przez LOT publikacji pn. "Kalendarz imprez subregionu konińskiego, VII - IX 2009". Kalendarium w pigułce stanowi wskazówkę dla wypoczywających na Ziemi Konińskiej gdzie i kiedy, poza plażowaniem i uprawianiem turystyki aktywnej, można przyjemnie spędzić czas.

Publikacja ta stanowi zaledwie początek planów wydawniczych organizacji na ten rok. Już w lipcu ruszy oficjalna strona internetowa stowarzyszenia: www.lotmarina.pl, do odwiedzania której już dziś serdecznie zapraszamy.

Przypominamy, że poszukującym informacji o subregionie konińskim służy pomocą biuro Lokalnej Organizacji Turystycznej. Kontakt z jego przedstawicielem możliwy jest także pod numerem telefonu: 063 240 - 32 - 44 lub za pomocą poczty elektronicznej: biuro@lotmarina.pl.

Biuro LOT