Uwaga Rolnicy!!!

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Biuro Powiatowe w Koninie informuje, że w dniach 4 - 15 maja 2009r., biura powiatowe ARiMR będą przyjmowały Wnioski o dopłaty bezpośrednie w godz. od 6.00 do 22.00

W celu stworzenia beneficjentom z terenu powiatu konińskiego dogodnych warunków do składania Wniosków o dopłaty bezpośrednie (płatności obszarowe), kierownictwo ARiMR ustaliło, że w dniach 4 -15 maja br., biura powiatowe Agencji pracować będą od godziny 6.00 do 22.00.

Decyzja ta podyktowana jest bardzo niską frekwencją złożonych dotychczas wniosków. Na dziś wynosi ona zaledwie 21%. Oznacza to, iż jeszcze około 9.250 beneficjentów odwiedzi siedzibę Agencji, co może doprowadzić utworzenia się przed konińskim Biurem bardzo długich kolejek.

Wniosek o przyznanie wsparcia bezpośredniego należy złożyć do dnia 15-go maja. Natomiast wnioski złożone w terminie ostatecznym tj. od 16 maja do 9 czerwca 2009 r. będą już obarczone procentem sankcji ( za każdy roboczy dzień opóźnienia - 1 % ).