Zmiany w programie "Uczeń na Wsi" !

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłasza zmiany w procedurach realizacji Programu "Uczeń na Wsi".

Dla osób korzystających ze wsparcia w ramach tego Programu, istotne znaczenie ma pojawienie się tzw. "Katalogu kosztów kwalifikujących się do dofinansowania".

Warto także pamiętać, że osoby indywidualne mogą uczestniczyć w projekcie, tylko i wyłącznie wtedy, jeśli ich gmina wystąpi do PFRON o dofinansowanie w ramach tego programu i je otrzyma.

Szczegółowe informacje na temat Programu oraz niezbędne dokumenty można znaleźć na stonie internetowej www.pfron.org.pl w zakładce "Programy i zadania PFRON".

Pomocą służą także: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie (063 2430306) i Punkt Informacji Społeczno Zawodowej prowadzony przez Fundację im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ (063 2112219).