Skocz do zawartości

Zapraszamy na wystawę "Rozwijamy się z Europą"

"Rozwijamy się z Europą", to tytuł wystawy, którą już od jutra będą mogli zobaczyć mieszkańcy miasta i powiatu konińskiego na Placu Wolności w Koninie.

Ekspozycja składająca się z 28 plansz, prezentujących zdjęcia najlepszych i największych projektów zrealizowanych w Wielkopolsce z funduszy unijnych w latach 2004-2008 udostępniona będzie dla zwiedzających przez najbliższe dwa tygodnie, tj. do 14 lipca.
Celem projektu jest zachęcenie potencjalnych beneficjentów do korzystania
ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego oraz zwiększenie świadomości Wielkopolan na temat możliwości uzyskania wsparcia ze środków Funduszy Europejskich.
Pomysłodawcą i głównym organizatorem wystawy jest Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, który w Koninie realizuje ją wspólnie ze Starostwem Powiatowym.

Zapraszamy na wystawę