Razem na rzecz promocji szlaku bursztynowego

W sprawie podjęcia wspólnych działań na rzecz promocji produktu turystycznego "Edukacja, integracja, wypoczynek na Bursztynowym Szlaku Ziemi Konińskiej", 27 czerwca w "Leśnej Polanie" podpisany zostanie list intencyjny.

Jego sygnatariusze: Lokalna Organizacja Turystyczna "Marina" wraz z samorządami: powiatowym, miasta Konina i gminnymi, obejmą patronatem produkt turystyczny "Edukacja, integracja, wypoczynek na Bursztynowym Szlaku Ziemi Konińskiej", aby przez jego promocję wzmacniać atrakcyjność Regionu jako centrum staropolskiej tradycji, historii i legendy.

Inicjatorem i pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Lokalna Grupa Działania "Dwa Mosty". Podpisanie listu nastąpi o godz. 15.00 w Ośrodku Szkoleniowo- Wypoczynkowym "Leśna Polana" w Ślesinie podczas festiwalu potraw "O Wesło Ochweśnickie".

Zaproszenie na spotkanie przyjęli także: Przewodniczący Rady Krajowej Izb Turystyki Aleksander Giertler, Prezes Wielkopolskich Korporacji Oddziałów PTTK w Poznaniu Marian Chudy oraz Prezydent Wielkopolskiej Izby Turystycznej Włodzimierz Kolat.