Międzypowiatowy Przegląd Szkolnych Zespołów Tanecznych

W najbliższy poniedziałek, 8 czerwca odbędzie się Międzypowiatowy Przegląd Szkolnych Zespołów Tanecznych w Kleczewie.

Starostwo Powiatowe w Koninie, we współpracy z Centrum Kultury w Kleczewie, już po raz siódmy podjęło się organizacji imprezy, której celem jest edukacja artystyczna dzieci i młodzieży ze środowisk wiejskich, z miejscowości w których nie ma ośrodków ani domów kultury.

Z każdym rokiem, Przegląd zyskuje coraz większą popularność i prestiż. Spodziewamy się również doskonałej frekwencji podczas tegorocznego Przeglądu. Na kleczewskiej scenie wystąpi ponad 300 uczestników z 21 zespołów z całej Polski.