Zwyciężyli "Niezdecydowani z Konina"

W ubiegłą sobotę, 20 września br. w hali sportowej w Kazimierzu Biskupim rozegrano Otwarte Mistrzostwa Powiatu w Halową Piłkę Nożną Chłopców i Mężczyzn w wieku od 16 do 30 lat.

W tegorocznym turnieju o tytuł mistrza powiatu walczyło 7 drużyn piłkarskich. Zacięta rywalizacja wyłoniła spośród uczestników zwycięskie drużyny. Pierwsze miejsce na podium zajęli "Niezdecydowani z Konina", drugie - "Warta Rumin", a trzecie przypadło zespołowi "AZS Resovia Konin".

Puchary i nagrody zwycięskim drużynom wręczyli: Poseł na Sejm Tomasz Piotr Nowak, Przewodniczący Rady Miasta Konina Wiesław Steinke oraz zastępca Naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu konińskiego Starostwa Tomasz Piaseczny.

Ponadto najlepszych piłkarzy turnieju nagrodzono statuetkami ufundowanymi przez Młodych Demokratów. Tytuł króla strzelców zdobył Adam Niechaj z zespołu "Wyzwolonych". Z tej samej drużyny wyłoniono najlepszego bramkarza mistrzostw - Daniela Szczepankiewicza.