ZSEU Żychlin zwyciężył

17 września br., na boisku GKS Sompolno odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu w Piłkę Nożną Chłopców.

W zawodach rywalizowały 3 drużyny: z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie oraz Zespołów Szkół Ponadgimnazjalnych w Sompolnie i Kleczewie.

Zwyciężyli zawodnicy z ZSEU Żychlin, II miejsce zajął ZSP Sompolno, III miejsce przypadło ZSP Kleczew.

Zwycięzca będzie reprezentował nasz powiat w rozgrywkach rejonowych Szkolnego Związku Sportowego "Wielkopolska".

Puchary i dyplomy wręczył Tomasz Piaseczny Z-ca Naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu konińskiego Starostwa