Mistrzostwa Powiatów Województwa Wielkopolskiego w Tenisie Stołowym

Piąte miejsce zajęła wczoraj reprezentacja powiatu konińskiego w Drużynowych Mistrzostwach Powiatów Województwa Wielkopolskiego w Tenisie Stołowym w Sieroszewicach koło Ostrowa Wielkopolskiego.

W emocjonującym turnieju, o miejsca na podium walczyło 15 drużyn reprezentujących wielkopolskie powiaty. Zwycięstwo odnieśli tenisiści z Powiatu Szamotulskiego, II miejsce zajął Powiat Obornicki, a III przypadło Powiatowi Poznańskiemu. Tuż za podium na IV miejscu uplasowała się reprezentacja Powiatu Gnieźnieńskiego. Trzyosobowa drużyna Powiatu Konińskiego w składzie: Justyna Woźniak, Marcin Płocharski i Damian Blejwas w zaciętych pojedynkach wywalczyła wysoką V pozycję.

Puchary zwycięskim drużynom wręczali Starosta Ostrowski Włodzimierz Jędrzejak i Wójt Gminy Sieroszewice Czesław Berkowski.