Skocz do zawartości

Sierpień

Z XXI sesji Rady Powiatu Konińskiego

19 sierpnia br. w siedzibie konińskiego Starostwa odbyła się XXI sesja Rady Powiatu Konińskiego.
 
Zgodnie z programem posiedzenia, Starosta Koniński Stanisław Bielik przedstawił sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu i realizacji uchwał w okresie międzysesyjnym.
 
Następnie, radni przyjęli sprawozdanie z działalności Powiatowego Urzędu Pracy w Koninie za I półrocze 2008 roku oraz informację o stanie bezpieczeństwa na terenie Powiatu Konińskiego w I półroczu 2008 roku.
 
Rada dokonała także zmian w budżecie Powiatu Konińskiego na 2008 rok oraz podjęła uchwałę w sprawie odwołania Powiatowego Rzecznika Konsumentów. Jan Kuźniacki złożył dymisję na ręce Starosty już na początku sierpnia. Przez niemalże dziesięć lat pełnił funkcję Rzecznika Konsumentów, pracując jednocześnie w dwóch biurach – powiatowym i miejskim. Zwiększająca się z roku na rok ilość wnoszonych przez konsumentów spraw spowodowała, iż Jan Kuźniacki nie był w stanie już łączyć funkcji Rzecznika Konsumentów dla miasta i dla powiatu. Radni zgodzili się na jego odejście jednogłośnie, po czym podziękowali mu za kilkuletnią współpracę.

Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting