Konferencja prasowa Marszałka Województwa Wielkopolskiego

25 sierpnia, w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie odbędzie się konferencja prasowa Marszałka Województwa Wielkopolskiego poświęcona organizacji Wielkopolskich Dożynek w Ślesinie.

W spotkaniu wezmą również udział współorganizatorzy dożynek: Stanisław Bielik Starosta Koniński, Jan Niedźwiedziński Burmistrz Miasta i Gminy Ślesin oraz ks. Radosław Nowacki przedstawiciel Diecezji Włocławskiej.

Po konferencji prasowej, jej uczestnicy towarzyszyć będą Marszałkowi Województwa Wielkopolskiego podczas wizyty w gospodarstwach starostów i asystentów tegorocznych dożynek.