Skocz do zawartości

Posiedzenie Zarządu Powiatu Konińskiego

20 lutego Zarząd Powiatu podejmie uchwałę w sprawie nadania tytułu honorowego „Zasłużony dla powiatu konińskiego”.

1.Przyjęcie porządku posiedzenia .
2.Przyjęcie protokółu z posiedzenia Zarządu Powiatu Konińskiego nr 33/08 z dnia 12 lutego 2008 roku.
3.Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu Konińskiego w sprawie określenia zadań powiatu i wysokości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych na ich realizację.
4.Informacja z zakresu umorzonych wierzytelności powiatowych jednostek organizacyjnych z tytułu należności pieniężnych oraz udzielonych ulg na dzień
31 grudnia 2007 roku.
5.Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu Konińskiego w sprawie nadania tytułu honorowego „Zasłużony dla powiatu konińskiego”.
6.Zmiany w Planie zakupów na 2008 rok.
7. Sprawy bieżące.