Narada szkoleniowa dla pracowników gmin

15 marca br. w siedzibie konińskiego Starostwa odbyła się narada szkoleniowa z pracownikami gmin powiatu konińskiego, którym przedstawiono wnioski z narady u Wojewody Wielkopolskiego w sprawie funkcjonowania planów zarządzania kryzysowego w powiatach i gminach oraz zalecenia Starosty Konińskiego dotyczące opracowania gminnych planów reagowania kryzysowego.

Pierwszy temat omówił kierownik Biura Spraw Obronnych i Ochrony Informacji Niejawnych Bolesław Garus. Natomiast, zalecenia Starosty Konińskiego przekazał uczestnikom szkolenia Paweł Figurski – starszy specjalista ds. zarządzania kryzysowego.