Skocz do zawartości

Luty

Konferencja: Rezerwa Ministra

Infrastruktury na drogi samorządowe - nowe kryteria podziału środków. 19 lutego Starosta Koniński weźmie udział w konferencji dotyczącej możliwości uzyskania wsparcia na modernizację dróg samorządowych z rezerwy budżetowej w roku 2008.
 
Z uwagi na zmiany legislacyjne i wnioski płynące z raportu NIK w tym roku rezerwa ta będzie dzielona w oparciu o nowe zasady. Wszystkie kwestie z tym związane omówione zostaną podczas konferencji. Będzie to też okazja do zadania szczegółowych pytań przedstawicielom Ministerstwa Infrastruktury i Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu.
 
Referat wprowadzający pt. "Rezerwa Ministra Infrastruktury na drogi samorządowe - nowe regulacje prawne" wygłosi Tadeusz Jarmuziewicz sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury.
 
Pozostałe prezentacje przedstawią: Beata Leszczyńska z-ca dyrektora Departamentu Dróg i Autostrad w Ministerstwie Infrastruktury oraz przedstawiciele NIK i komisji wspólnej rządu i samorządu.

Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting