Wyniki rywalizacji koszykarskiej w Żychlinie

Uczennice Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie zwyciężyły w tegorocznych Mistrzostwach Powiatu Konińskiego w koszykówce dziewcząt. Rywalizacje odbyły się 5 listopada br. w Kompleksie Sportowo-Dydaktycznym ZSE-U w Żychlinie.

O tytuł Mistrza Powiatu walczyły 3 drużyny reprezentujące: Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie oraz Zespoły Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleczewie i Sompolnie.

W meczu finałowym koszykarki z Żychlina pokonały drużynę z ZSP w Sompolnie 38:18, otrzymując tym samym tytuł Mistrza Powiatu i Puchar Starosty Konińskiego.