"Wstań, Polsko moja!" - powiatowe obchody Narodowego Święta Niepodległości

Jutro w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie odbędą się powiatowe obchody Narodowego Święta Niepodległości.

W przygotowanych przez uczniów uroczystościach patriotycznych wezmą udział samorządowcy, duchowieństwo, przedstawiciele instytucji oświatowych oraz młodzież ze szkół Powiatu.

Tegoroczne obchody uświetni wykład historyka, Z. Grajewskiego pt. "Wstań, Polsko moja!", który przybliży historię walki państwa polskiego o wolność. Uroczystości zakończy refleksyjna inscenizacja słowno-muzyczna oraz wystąpienia zaproszonych gości.

W imieniu Starosty Konińskiego i Dyrektora ZSE-U w Żychlinie serdecznie zapraszam Państwa do wzięcia udziału w powiatowych obchodach Święta Niepodległości, które odbędą się 7 listopada, o godz. 10.45. w Kompleksie Sportowo-Dydaktycznym w Żychlinie.