Skocz do zawartości

Listopad

Uroczystości z okazji Dnia Krwiodastwa

Z okazji zbliżających się Dni Krwiodawstwa oraz jubileuszu 50-lecia działalności ruchu Honorowych Dawców Krwi PCK, 21 listopada w siedzibie Starostwa, krwiodawcy spotkają się z władzami samorządu miasta i powiatu konińskiego.
 
Piątkowa uroczystość stanie się okazją do wręczenia szczególnie zasłużonym na polu aktywnego promowania krwiodawstwa - Medali 50lecia HDK, Odznak Honorowych PCK I, II ,III, IV stopnia oraz Odznak Honorowych Tytułu "Zasłużony dla Powiatu Konińskiego" oraz "Zasłużony dla Miasta Konina".
 
Nagrody Starosty Konińskiego i Prezydenta Konina otrzymają także szkoły, które w tym roku włączyły się do promocji krwiodawstwa w ramach konkursu " Twoja krew Moje życie": Zespół Szkół Ekonomiczno- Usługowych w Żychlinie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sompolnie, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Koninie, I i III Liceum Ogólnokształcące w Koninie oraz Zespół Szkół Medycznych w Koninie.
 
Od początku istnienia powiatu, Konińskie Starostwo realizuje przedsięwzięcia promujące ideę honorowego krwiodawstwa oraz włącza się w różne imprezy organizowane dla krwiodawców. Starosta Koniński serdecznie zaprasza Państwa do wzięcia udziału w uroczystości, która rozpocznie się o godzinie 13.00 w sali 252 Starostwa.

Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting