Starostwo zaprasza na warsztaty taneczne

Konińskie starostwo zaprasza do udziału w warsztatach tańca towarzyskiego, które poprowadzi Anna Wielogórska - znany choreograf, współpracujący na co dzień z Piotrem Galińskim.

Warsztaty skierowane są do animatorów kultury a także nauczycieli z miasta i powiatu konińskiego, którzy prowadzą z dziećmi i młodzieżą zajęcia ruchowe ogólnorozwojowe bądź zajęcia taneczne.

Celem trzydniowego kursu, jest przybliżenie różnych stylów tanecznych oraz nauka podstawowych kroków tańców towarzyskich (cha-cha, rumba, walc angielski, rock&roll, samba). Warsztaty mają pomóc ich uczestnikom w zdobyciu wiedzy i umiejętności, które wykorzystają w pracy z dziećmi, by jeszcze lepiej kształtować ich rozwój fizyczny i motoryczny.

Zajęcia taneczne odbędą się w dniach 28-30 listopada br. w Kompleksie Dydaktyczno - Sportowym przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie. Warunkiem udziału w warsztatach jest wniesienie opłaty w wys. 100 zł. Koszty wynajmu sali, posiłku i napoi pokrywa konińskie Starostwo.

Szczegółowych informacji dla zainteresowanych uczestnictwem w warsztatach udziela Danuta Plucińska z Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Koninie. Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 listopada br. w godzinach pracy urzędu: w pokoju 169 bądź telefonicznie pod numerem 063 240 32 15. W związku z ograniczoną ilością miejsc (max 25) o uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.