Powiatowe obchody Narodowego Święta Niepodległości w Żychlinie

Dziś w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie odbyły się powiatowe obchody Narodowego Święta Niepodległości.

W przygotowanych przez uczniów uroczystościach patriotycznych wzięli udział samorządowcy, duchowieństwo, przedstawiciele instytucji oświatowych oraz młodzież ze szkół Powiatu.

Tegoroczne obchody uświetnił wykład historyka, Z. Grajewskiego pt. "Wstań, Polsko moja!", który przybliżył historię walki państwa polskiego o wolność. Uroczystości zakończyła refleksyjna inscenizacja słowno-muzyczna oraz wystąpienia zaproszonych gości.

Powiatowe obchody Narodowego Święta Niepodległości w Żychlinie