Wielkie sprzątanie w Golinie

Ubiegły piątek był dla wolontariuszy i podopiecznych Fundacji PODAJ DALEJ bardzo pracowity. Uczestnicy akcji otwartych zajęć taneczno-artystycznych z zaangażowaniem ruszyli do inicjatywy sprzątania uroczego zakątka golińskiego parku, nazwanego przez nich „biegunem południowym”.

Na zakończenie wolontariusze Fundacji przygotowali dla podopiecznych bańkowe niespodzianki oraz zorganizowali ciekawe gry i zabawy integracyjne.
Akcja realizowana w ramach projektu CENTRUM MŁODZIEŻOWE -gimnastyka alternatywna współfinansowana jest przez Wojewodę Wielkopolskiego oraz Burmistrza Goliny!