Skocz do zawartości

Posiedzenie Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

1 lipca br., w siedzibie Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się Posiedzenie Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Na zaproszenie Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka w obradach wziął udział Starosta Koniński Stanisław Bielik.

Podczas wtorkowego posiedzenia przedstawiciel Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu zrelacjonował przebieg "Konferencji - Bezpieczeństwo na drogach Województwa Wielkopolskiego", która odbyła się 9 maja br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Poza tym zatwierdzono plany wydatków Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego w części przeznaczonej na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego w 2008 roku.