Komputerowe prawo jazdy

Dzięki dotacji z PFRON w ramach programu Partner III, Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ może kontynuować projekt "Pomagając innym, pomagamy sobie..."

Dzięki dodatkowemu wsparciu w ramach realizowanego projektu zorganizowane zostaną warsztaty komputerowe przygotowujące osoby z niepełnosprawnością narządu ruchu do uzyskania ECDL - Europejskiego Komputerowego Prawo Jazdy. Warsztaty będą prowadzone przez egzaminatora ECDL, dzięki czemu osoby niepełnosprawne zostaną solidnie przygotowane i będą mogły potwierdzić zdobyte umiejętności certyfikatem uznawanym we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Dzięki wsparciu finansowemu PFRON warsztaty przeprowadzone zostaną nieodpłatnie dla osób niepełnosprawnych ruchowo z terenu Konina i powiatu konińskiego oraz powiatów ościennych: kolski, słupecki, turecki. Liczba miejsc jest ograniczona.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach komputerowych zapraszamy do indywidualnego kontaktu. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 063 211 22 19 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 14.00 lub mailem: fundacja@podajdalej.lm.pl