Integracyjne wakacje w Golinie

W wakacyjną, słoneczną środę 2 lipca w Parku Miejskim w Golinie z wielką pompą i zaangażowaniem ruszyła AKCJA OTWARTYCH ZAJĘĆ TANECZNO-ARTYSTYCZNYCH.

Wolontariusze Fundacji PODAJ DALEJ z głową pełną pomysłów, nadworny tancerz Wojtek (również goliniak) ze swoją cudowną muzyką i gibkością oraz dzieci z Goliny, które chcą spędzić kreatywnie wakacje złączyli swoje siły we wspólnym działaniu.

Na początek zajęli się malowaniem serc wypieczonych przez artystyczną duszę i ozdabianiem ich swoimi imionami, żeby się lepiej poznać. Po posileniu ciała i duszy dzieci oddały się relaksującym pląsom w rytmie rozluźniającej i kojącej muzyki.

Ten dzień był zapowiedzią tego, co będzie się działo w parku przez całe wakacje - w każdy poniedziałek, środę i piątek. Wolontariusze Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ przez całe wakacje prowadzą otwarte zajęcia taneczno-artystyczne w Golinie.

Park Miejski w Golinie staje się miejscem zajęć we wszystkie poniedziałki, środy i piątki od godziny 16.00. Program zajęć, nad którym wolontariusze pracowali od wielu dni, jest atrakcyjny nie tylko dla osób sprawnych, ale również niepełnopsrawnych - zajęcia mają charakter integracyjny! Udział w projekcie mogą wziąć dzieci i młodzież z Miasta i Gminy Golina w wieku 6 - 16 lat.

W imieniu organizatorów gorąco zapraszamy dzieci, które nie wyjeżdżają na wakacje!

Zajęcia odbywają się w ramach projektu CENTRUM MłODZIEŻOWE - gimnastyka alternatywna, współfinansowanego przez Wojewodę Wielkopolskiego i Burmistrza Goliny!