"Inspiracje Chopinowskie"

W Zespole Szkół Ekonomiczno -Usługowych w Żychlinie trwa plener malarski "Inspiracje Chopinowskie".

Uczestnicy trwającego od 28 lipca do 3 sierpnia pleneru malują urokliwe zakątki Żychlina i Kleczewa. Już dziś zapraszamy na wystawę poplenerową, o której terminie poinformujemy na naszej stronie internetowej.

Organizatorami tegorocznej edycji "Inspiracji Chopinowskich" są Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, Towarzystwo im. F. Chopina w Żychlinie, Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie oraz Urząd Gminy i Miasta w Kleczewie.

W ramach pleneru malarskiego "Inspiracje Chopinowskie" organizatorzy zapraszają również:
1 sierpnia br., o godz. 18.00 do kościoła Ewangelicko-Reformowanego w Żychlinie na recital fortepianowy Michała Ziobrowskiego
2 sierpnia, o godz. 19.00 na roboczą wystawę poplenerową i spotkanie przy ognisku do Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie.