Skocz do zawartości

64. rocznica Wybuchu Powstania Warszawskiego

1 sierpnia o godz. 10.00 w Kościele św. Maksymiliana Marii Kolbego w Koninie odbędą się uroczyste obchody 64. rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego.

W uroczystościach upamiętniających zarówno samo wydarzenie jak i pamięć poległych żołnierzy wezmą udział: Wicestarosta Koniński Małgorzata Waszak oraz Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Organizacyjnych Romualda Nawrocka.

Dla upamiętnienia ofiar Powstania Warszawskiego, o godzinie 17.00 zostaną uruchomione na terenie powiatu konińskiego syreny alarmowe.