XXVI sesja Rady Powiatu Konińskiego

30 grudnia, w konińskim Starostwie odbędzie się ostatnia w bieżącym roku sesja Rady Powiatu Konińskiego. Początek XXVI posiedzenia zaplanowano na godzinę 10.00.

Porządek obrad:
1. Otwarcie obrad.
2. Stwierdzenie quorum.
3. Przyjęcie protokołu z poprzednich obrad.
4. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu Konińskiego i realizacji uchwał Rady Powiatu w okresie międzysesyjnym.
5. Interpelacje i pytania radnych.
6. Informacja o pozyskanych przez Powiat Koniński funduszach unijnych i innych funduszach zewnętrznych, złożonych wnioskach i efektach realizacji.
7. Przyjęcie planu kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Konińskiego na rok 2009.
8. Podjęcie uchwały w sprawie kandydatur członków Powiatowej Rady Zatrudnienia.
9. Podjęcie uchwały w sprawie powierzenia Miastu Konin prowadzenia zadań powiatowej biblioteki publicznej.
10. Podjęcie uchwały w sprawie budżetu Powiatu Konińskiego na 2009 rok
11. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Konińskiego
na 2008 rok.
12. Udzielenie odpowiedzi na interpelacje i pytania radnych.
13. Wnioski, postulaty, oświadczenia i informacje radnych.
14. Zamknięcie obrad.